Інноваційний навчально-науково-виробничий комплекс "Школа-Коледж-Університет-Підприємство” створений при Національному університеті "Львівська політехніка”

• Наказом Міністерства освіти і науки України № 489 від 26.05.2010 р.  на підставі Закону України "Про освіту” з метою проведення навчально-виховної роботи та формування і реалізації змісту освіти у системі ступеневої підготовки фахівців.
  • Наказом Національного університету "Львівська політехніка” № 153-10 від 13.10.2010 р. реалізацію заходів Комплексу зі сторони Національного університету "Львівська політехніка” доручено навчально-науковому Інституту підприємництва та перспективних технологій.
  • Наказом Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації № 773 від 11.10.2010 р. начальникам управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, відділів освіти відповідних районних адміністрацій Львівської міської ради,  виконкомів Новороздільської, Самбірської, Стрийської, Дрогобицької і Бориславської міських рад підтримати функціонування такого Комплексу.

Навчальні заклади, що входять до Комплексу, здійснюють свою діяльність відповідно до Закону України "Про освіту”, чинного законодавства, установчого договору про спільну діяльність в межах Комплексу, Положення про комплекс та нормативних документів, що стосуються діяльності даного типу навчального закладу.

Найважливішими завданнями діяльності Комплексу є:

• координація спільної діяльності учасників Комплексу; профорієнтаційна робота;
  • створення системи заходів щодо питань відбору, навчання і виховання  талановитої та обдарованої  молоді;
  • підвищення кваліфікації викладачів навчальних закладів;
  • розробка робочих навчальних планів і програм дисциплін для всіх ступенів підготовки фахівців;
  • заходи щодо підтримки наукових досліджень молодих учених та обдарованих студентів; використання підприємств, організацій та установ, які є учасниками Комплексу, як бази практичної підготовки студентів.

Перелік учасників Комплексу:

Національний університет «Львівська політехніка»,