12 лютого о 12:00 год учні 9-Б класу разом із педагогом-організатором школи Стасів Х.М. взяли участь у заходах із вшанування пам’яті члена Української Військової Організації Ольги Басараб (до 92-их роковин з дня смерті), що відбувалися на Янівському цвинтарі. Учні поклали квіти до могили та запалили лампадки, також взяли участь в панахиді та короткому віче.

В нашій школі також вшановували пам’ять Ольги Басараб, так як у нас знаходиться музей Ольги Басараб. З 10:00 до 15:00 год був організований ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В МУЗЕЇ ОЛЬГИ БАСАРАБ. Усі  бажаючі могли його відвідати. Вчителі разом з учнями ходили на екскурсію, яку проводила керівник музею Галамуш ... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 172 | Додав: admin | Дата: 12.02.2016 | Комментарі (0)