До Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) в школі були проведені відповідні виховні години і заходи, на центральній дошці оголошень, а також біля кабінету української мови були розміщені відповідні інформаційні матеріали про рідну мову.

Категорія: Новини | Переглядів: 173 | Додав: admin | Дата: 22.02.2016 | Комментарі (0)

До Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) учні 5-А класу 22 лютого на 6-му уроці у супроводі педагога-організатора школи Христини Михайлівни і вчителя інформатики Вікторії Романівни відвідали 24 дитячу бібліотеку-філію, де взяли участь у цікавому уроці, присвяченому рідній мові та мовам світу, який організували та проводили бібліотекарі

Категорія: Новини | Переглядів: 184 | Додав: admin | Дата: 22.02.2016 | Комментарі (0)