Волонтери БФ «Народна підтримка воїнів АТО» передали учням через педагога-організатора школи Стасів Х.М. багато патріотичних листівок для підпису бійцям на передову. І в 1-Б, 1-В, 2-Б, 4-А і 4-Б класах класні керівники організували виховну годину, під час якої діти підписували ці листівки своїми найщирішими і найгарнішими побажаннями для наших захисників. Учні 2-Б класу поклали до листівок ще цукерки. Крім того, листівки підписували ще учні 5-Б і 7-А класу, також ще двоє учнів передали передали гарні патріотичні плакати, одна учениця 4-А класу написала ще окремого листа, до якого вклала ляльку-мотанку і патріотичну символіку.

Категорія: Новини | Переглядів: 650 | Додав: admin | Дата: 23.02.2016 | Комментарі (0)

Учнівсько-педагогічний колектив початкових класів створив нову інсталяцію, присвячену пам’яті Героїв Небесної Сотні

Категорія: Новини | Переглядів: 209 | Додав: admin | Дата: 23.02.2016 | Комментарі (0)