29 лютого у нашій школі Личаківська РО Товариства Червоного Хреста Личаківського району м. Львова провела навчання для учнів 9-Б та 10-А класів з надання першої невідкладної допомоги. Заняття було організоване за сприяння адміністрації школи – директора Й.В. Тирана та завуча М.М. Мельника. Були присутні також вчителі, які мали уроки в цих класах на час заняття - М.П.Олійник, О.Я.Бучацька, а також класні керівники А.І. Мота, М.І.Гринько та педагог-організатор школи Стасів Х.М.

Організували і провели заняття працівники Личаківської РО ТЧХ м. Львова п. Ірина Апостолюк(голова) та інструктор з перш ... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 266 | Додав: admin | Дата: 28.02.2016 | Комментарі (0)