Акція «Намалюй малюнок пораненому воїну АТО»

26-27 листопада 2014 року у школі №49 м. Львова була організована акція «Намалюй малюнок пораненому воїну АТО». Ініціатор і організатор акції – педагог-організатор школи Стасів Х.М. В акції взяли участь учні 2-4-х класів. Вони передали для поранених воїнів АТО спеціально намальовані патріотичні малюнки,  інші гарні та веселі малюнки, які малювали на шкільних уроках малювання, а також написали листи. Щира подяка класним керівникам 2-5-х класів за те, що погодилися залучити своїх учнів до цієї акції, за виховання в них свідомих патріотів України! Малюнки та листи педагог-організатор школи 27.11.14 передала волонтерам з групи «Книжки для поранених бійців АТО», а вже наступного ж дня разом з ними розносила їх нашим пораненим захисникам, що проходять лікування чи реабілітацію у військовому госпіталі по вул. Личаківська. Наші воїни дякували і з цікавістю їх розглядали.

фотографії заходу можна переглянути у фотогалереї сайту або тут.

Категорія: Новини | Переглядів: 551 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0