День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

З метою розширення знань учнів про історію встановлення цього свята, Помаранчеву революцію листопада-грудня 2004 року та Революцію Гідності листопада 2013-лютого 2014 років, вшанування патріотизму і мужності громадян-учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, виховання патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України, у нашій школі відбулися тематичні заходи.

Так, учні, 9-Б і 7-А класів були залучені до організації і проведення патріотичних уроків «Українці – нація нескорених». Класні керівники, вчителі історії, захисту Вітчизни провели виховні години. Окрім цього, представники учнівського парламенту організували флешмоб «Одягни вишиванку у День Гідності та Свободи»

Категорія: Новини | Переглядів: 68 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0