Головна » 2017 » Лютий » 25 » До Дня Героїв Небесної Сотні
До Дня Героїв Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні – 20 лютого у школі №49 були організовані: перегляд документального фільму «Небесна Сотня» з циклу «Зима, що нас змінила», виставка плакатів «Герої не вмирають». Класними керівниками проведені  відповідні виховні години.   В школі розміщений стенд пам′яті Героїв Небесної Сотні.

Учні 8-А класу, разом з педагогом-організатором Стасів Х.М. та завучем з виховної роботи Мудрою Н.І., підготували вечір-реквієм «ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!», на якому був присутній один з учасників Революції Гідності, який був важко поранений на Майдані – Василь Галамай, а також  учні 5-А та 9-их класів та вчителі (21 лютого 2017р.). Пан Василь виголосив дуже повчальну промову для всіх присутніх дітей. В рамках заходу демонструвалося відео про припинення процесу підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС, перші євромайдани, розгін Майдану в ніч на 30 листопада 2013 року, початок Революції Гідності, розстріл Небесної Сотні і поіменну згадку всіх Героїв Небесної Сотні. Також діти декламували вірші. Спеціально для вечора учениці Надія Стасів та Вікторія Герун навчилися грати на піаніно композицію, яку грав на Майдані «п′єно-ексреміст» - «Nuvole Bianche» Ludovico Einaudi.А завершували учні вечір пам′яті піснею Святослава Вакарчука «Не твоя війна» так, як наша боротьба за незалежність стала набагато жорсткішою і жорстокішою… На задньому плані йшов відеоряд з війни на сході України.

Категорія: Новини | Переглядів: 69 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
(032) 76-79-91 (032) 76-79-81 (032) 75-22-85