До мироточивої ікони у Винники

У Винниках у каплиці свщ. Зиновія Апостольської Греко-Православної церкви черговий раз замироточила ікона Белзької (Ченстоховської) Матері Божої (копія 17 століття). Це сталося на свято трійці 2 червня 2015 року.

Поглянути на це чудо, причаститися Божою благодаттю і благословенням 10 червня 2015 року вирушили учні 9А класу СЗШ №49 м. Львова з кл. кер. Гринько М.І. та Александрович В.В.

Відвідувачів зустрів настоятель високопреосвященніший владика Лев – Зеновій (Колісник). Він розповів багато цікавого: про першого хрестителя Русі – князя Аскольда, про вагу материнського благословення, про історії та походження багатьох мироточивих ікон, які знаходяться у каплиці. Багато з них мироточили восени 2013 року, перед подіями Майдану. Учні були вражені почутим і побаченим, адже ніхто до цього не бачив мироточивих ікон, хоча дехто чув про існування таких.

Біля стелли пам’яті загиблих на майдані і в АТО була відправлена панахида за усіх, що віддали життя за волю України. Молитва дітей була щирою, адже доля України небайдужа кожному із них. Священник помирував усіх присутніх, окропив свяченою водою, благословляючи випускників-дев’ятикласників на добру життєву дорогу.

Ця проща залишить глибокий слід у душах дітей.

Переглядів: 420 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0