Концерт Захисникам Вітчизни

26 листопада 2015 року з ініціативи хористів нашої школи та їхнього художнього керівника – вчителя музики нашої школи Овчар Жанни Олексіївни був організований патріотичний концерт для воїнів АТО – «ДОЗЕМНИЙ УКЛІН ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ».

На цей захід було запрошено воїнів легендарної 80-ї окремої аеромобільної бригади.

Концерт відбувався в музичному кабінеті нашої школи.

Складанням сценарію, проведенням репетицій, а також іншими організаційними питаннями концерту займалася педагог-організатор школи Стасів Х.М. разом з вчителями музики Овчар Ж.О. та Лещевою С.П., а також завучем з виховної роботи Мудрою Н.І. Ведучою заходу була педагог-організатор школи Стасів Х.М.

Крім хористів школи, зі своєю концертною програмою для наших захисників виступили учні початкових класів, а також переможці конкурсу патріотичної пісні серед учнів 5-8-их класів нашої школи, який нещодавно відбувався у нас, - учні 7-А класу.

Протягом усього заходу учні співали для наших воїнів патріотичні пісні, розказували патріотичні вірші, в тому числі двоє учнів 6-А класу – Олещук Антон та Чепіль Надія – зачитали власні вірші, присвячені захисникам України.

Також вірш поетеси Дарії Гриц «Моя Україна» зачитала вчитель музики Жанна Олексіївна.

Зіграла на скрипці твір Луїджі Боккеріні «Менует» учениця 8-А класу Олещук Анастасія.

На завершення учні вручили нашим захисникам багато гостинців, а також свої плакати, малюнки, листи, листівки та інші сувеніри, зроблені власними руками спеціально для них.

Учні та вчителі щасливі, що концерт відбувся, а наші воїни сповнені гарних вражень та емоцій. Організація таких заходів є взаємокорисною в теперішній ситуації в нашій країні.

Для військових та всіх учасників та організаторів даного заходу дирекція підготувала та передала дві загальні подяки – за сприяння в національно-патріотичному вихованні учнів і за підготовку і проведення патріотичного вечора «Доземний уклін захисникам України».

Фото заходу у галереї сайту (натичніть тут)

Категорія: Новини | Переглядів: 211 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0