Квітковий вернісаж

В кінці вересня у школі проходив традиційний щорічний конкурс «Квітковий вернісаж». Учні виготовляли композиції з квітів, овочів, каштанів, жолудів, листя, гілочок дерев та інших плодів.

В конкурсі взяли участь учні 1-А, 1-Б, 2-В, 5-А, 6-Б, 7-А, 7-Б, 9-Б і 10-А класів. Учнів 2-В класу разом зі своєю вчителькою виготовили аж три дуже цікаві композиції!

Оцінювання композицій з овочів, ягід, квітів та ін. плодів та композицій з листя, гілочок дерев, ягід проводилося окремо.За результатами конкурсу призові місця за найкращі квіткові композиції з овочів, ягід, квітів, ін. плодів розподілено так: І місце – 2-В клас, ІІ місце – 5-А клас, ІІІ місце – 10-А клас, а за найкращі квіткові композиції з листя, гілочок дерев, ягід: І місце – 1-А і 1-Б класи, ІІ місце – 7-А клас, ІІІ місце – 9-Б клас.

Фотозвіт заходу можна оглянути у фотогалереї сайту

Усім учасникам бажаємо нових творчих ідей та успіхів!

Категорія: Новини | Переглядів: 168 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0