Головна » 2017 » Вересень » 30 » Квітковий вернісаж
Квітковий вернісаж

З 27.09.2017р. по 29.09. 2017р. в нашій школі відбувався конкурс «Квітковий вернісаж-2017». До участі в конкурсі долучилися учні 2-Б, 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А,4-Б, 5-А, 5-Б, 6-А, 7-А, 7-Б, 8-А і 10-А класів, які представили як колективні композиції, так і композиції окремих учнів. Для оцінювання квіткових композицій учнів початкових класів було створене журі конкурсу, до якого увійшли члени сектору «Дозвілля» учнівського парламенту школи.

Серед початкових класів переможці визначалися в цікавих номінаціях. Так,в номінації «Наймініатюрніша композиція» переможцем став учень 2-Б класу Чернецький Юрій, в номінації «Найоригінальніша композиція» - учні 3-Б класу, а номінації «Найказковіша композиція» - учень 3-В класу Щур Сергій, в номінації «Найстильніша композиція» - учениця 3-В класу Ангелко Ольга, в номінації «Найфантастичніша композиція» - учні 4-Б класу.

Серед старших класів переможці визначалися в двох номінаціях – «Комбінована композиція» і «Аранжування та флористика». Додатковою була номінація –«Найкреативніша композиція». За підсумками голосування, в номінації «Комбінована композиція» І місце посіли учні 6-А класу, ІІ місце – учні 5-А класу, ІІІ місце – учні 5-Б і 7-Б класу. В номінації «Аранжування та флористика» І місце посіли учні 7-А класу, ІІ місце – 10-А класу, ІІІ місце – учениць 8-А класу Меркулової Анастасії і Чепіль Надії. А в додатковій номінації «Найкреативніша композиція» переможцями визначені учні 2-ох класів – 7-Б (посіли І місце) і 5-Б (посіли ІІ місце) класів.

Усі переможці були нагороджені грамотами.

А учні 2-А і 4-А класу отримали подяки за участь.

Роботу учнів 3-А класу визначили неоціненною через її особливість.

Категорія: Новини | Переглядів: 73 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
(032) 76-79-91 (032) 76-79-81 (032) 75-22-85