Ми збережемо Віру

19 лютого о 13:00 годучні 9-Б класу у супроводі класного керівника Пицан О.Р. та педагога-організатора Стасів Х.М. взяли участь у тихій ході «Ми збережемо Віру» на знак вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Хода пройшла від головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка по вул. Дорошенка до пам’ятника Т.Г. Шевченку на проспекті Свободи, де всі учасники взяли участь в екуменічній панахиді, під час якої разом із священиками молилися за упокій Героїв Небесної Сотні, вшанували їх хвилиною мовчання та заспівали гімн України. Також із своїми зверненнями виступили ректор ЛНУ імені Івана Франка Володимир Мельник та студентський мер Львова Євген Филипець.

На завершення на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся флеш-моб,усі  учасники якого прикрасили конструкцію біля пам’ятника власноруч зробленими маками.Маки для участі нашої школи у флеш-мобі виготовили учні наших 3-Б та 4-Б класів разом зі своїми класними керівниками.

В однієї з наших учениць взяли інтерв’ю.

Категорія: Новини | Переглядів: 277 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0