Патріотична виховна година

Класний керівник 9-Б класу Мота Анжела Іванівна запросила військового журналіста Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Тараса Греня провести з її учнями патріотичну виховну годину. І вчора, 10 листопада 2015 року, Тарас Грень з радістю вже вдруге відвідав нашу 49 школу. Крім 9-Б класу, були присутні учні 6-А та 11-Б класів, завуч з виховної роботи Мудра Наталя Іванівна та педагог-організатор Стасів Христина Михайлівна, також поспілкувався з Тарасом Гренем директор нашої школи Йосип Васильович Тиран. Під час цієї зустрічі Тарас Грень презентував свої фото, інтерв'ю з нашими героїчними захисниками в зоні бойових дій, також всі присутні змогли розглянути осколки ворожих снарядів і ракет. Крім того, військовий журналіст продемонстрував військову аптечку та пояснив значення кожної складової аптечки. Усі присутні змогли в реальності побачити бронежилет, поміряти його та сфотографуватися в ньому та балаклаві на пам'ять. Протягом зустрічі учні та вчителі ставили Тарасу Греню свої запитання, а він по можливості відповідав на них. На завершення учні 9-Б та 6-А класів разом з Анжелою Іванівною передали військовому журналісту намальований ними плакат, листи та продукти і речі першої необхідності для військових в зоні АТО, а він подарував учням наклейки "Я захисник, я цим пишаюсь!».

Категорія: Новини | Переглядів: 238 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1