Подарунок до дня святого Миколая

Учні 2-Б класу нашої 49 школи разом зі своїми батьками та вчителькою Любов Володимирівною Чумак підготували солодкі гостинці, виготовили чудових ангеликів та написали гарного листа для наших поранених воїнів до Дня святого Миколая.

І 17.12. двоє з цих учнів разом зі своїм батьком паном Мироном та педагогом-організатором школи Стасів Х.М. їздили у Львівський шпиталь провідати наших захисників. Печиво залишили волонтерам з «Волонтерської Сотні», які відразу ж почали ділити його по кульочках для бійців, а янголят у супроводі однієї з волонтерок пішли роздавати особисто нашим захисникам.

Наші воїни були дуже раді маленьким гостям і таким гарним подаруночкам! В одній з палат наші захисники попросили зробити фото напам′ять та пригостили діток мандаринками та яблучками… а діти, як тільки зайшли вже в іншу палату, стали роздавати їх нашим воїнам! Бійці дуже попросили діток хоч щось залишити собі.

Учні були дуже раді, що змогли провідати наших поранених воїнів у шпиталі. Маленькі захисники великих захисників.

Щира подяка батькам, класному керівнику ЛюбовВолодимирівній Чумак за розуміння, свідому патріотичну позицію та патріотичне виховання цих діток, а самим діткам – за бажання допомагати нашим воїнам!

Фото взяті зі сторінки ГО «Волонтерська Сотня Львів» на Facebook, а також використане фото, зроблене педагогом-організатором школи Стасів Х.М.

Категорія: Новини | Переглядів: 168 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0