Головна » 2017 » Січень » 3 » Школярі з прифронтового Соледара побували у нашій школі
Школярі з прифронтового Соледара побували у нашій школі

17:24 2 Січня 2017 (стаття взята з офіційного сайту Волонтерська хвиля)

Нещодавно до львівської загальноосвітньої школи №49 завітали учні школи з поглибленим вивченням англійської мови №13 міста Соледар Донецької області, розташованого у прифронтовій зоні. Діти вирішили особисто познайомитися з львів’янами, які напередодні передали для них листи з побажаннями та подарунки.

Разом із дітьми прибули заступник директора з навчально-виховної роботи соледарської школи Олександр Пойда та заступник з виховної роботи Тетяна Андріанова, львівська волонтерка Ірина Дзьоба та представник управлінні освіти Львівської міської ради Михайло Гордон.

«До проведення цієї зустрічі в нашій школі долучився увесь колектив вчителів та інших працівників школи, а також учні 2-Б, 4-А, 6-Б, 8-Б та 9-х та 10-х класів», – розповіла педагог-організатор Христина Стасів. – «Гостей у школі зустрічали адміністрація школи, а також соціальний педагог Лідія Гаврилів, практичний психолог Надія Вербилівська, учні 8-9 класів, які були одягнені в український стрій. Спершу для наших гостей було організований смачний обід. А потім їх було запрошено до кабінету 2-Б классу. Дітки, які писали листи школярам із Соледара, разом зі своєю вчителькою Наталею Паньків підготували вертеп, до організації якого долучилися  учні 6-Б класу разом зі своїм класним керівником Тетяною Кобільник.

Директор школи Йосип Тиран вручив гостям з Соледару подарунок від школи:  книгу про Львів українською і англійською мовами. Відтак гості з Донеччини колядували разом з учнями і вчителями 49-ої школи. На завершення різдвяного концерту учні старших класів пригощали гостей пампушками, цукерками та вручили кожному невеличкі подарунки.

Свої подарунки львівським школярам передали й учні соледарської школи. Вони подарували чудові сувеніри зі знаменитої соледарської солі та листи-відповіді від учнів молодших класів. Після різдвяної коляди  перед гостями виступили учні школи – переможці конкурсу патріотичної пісні. Відтак усіх було запрошено на екскурсію до шкільного музею Ольги Басараб.

Фото Христини Стасів

Категорія: Новини | Переглядів: 75 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0