Тиждень правових знань

Протягом 07.12 -12.12.2015 р. учні школи були залучені до підготовки і проведення виховних заходів на правовиховну тематику.

Зокрема в школі були проведенні ГКК (1-11-х кл.) на тему: «Права людини», «Захист прав людини та громадянина»  з нагоди проголошення  Загальної декларації прав людини.

07.12.2015р. Мариною Гоменюк -  представником львівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги був проведений Урок права для учнів 10 А класу на тему: «Знаю та захищаю свої права», а 12.12.2015р. для учнів 9 А,9 Б класів на тему: «Як захистити свої права?» з переглядом та обговоренням  презентації  «Порушення прав людини. Сьогодення».

Вчителем правознавства  - Мудрою Н.І. для учнів 8-х класів проведено відкритий урок на тему: «Мої права та обов’язки» з переглядом фільму «Казкові герої в країні прав та обов’язків»  з нагоди проголошення Конвенції ООН про права дитини.

В коридорі школи оформлені стенди «Правове виховання», «Мої права», а також учнівським самоврядуванням проведений конкурс плакатів на правову тематику.

У шкільній бібліотеці (зав. бібліотекою Вітик О.Б.) проведено відкритий перегляд літератури на правову тематику

До підготовки та проведення виховних заходів на правовиховну тематику були залучені усі учні школи.

Категорія: Новини | Переглядів: 205 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0