Вклоняємось доземно українському солдату

Офіцери Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Тарас Грень та Вадим Бакай через педагога-організатора нашої школи та водночас волонтера ініціативи «Книжки для поранених бійців АТО» Стасів Х.М. передали для нашої школи для проведення уроків захист Вітчизни і просто загального патріотичного виховання шкільної молоді книгу «Вклоняємось доземно українському солдату».

Як зазначає сам підполковник Тарас Грень, - «Це унікальна збірка робіт військових журналістів, які виконували свої професійні обов'язки в зоні проведення антитерористичної операції. Видання побачило світ завдяки старанням центрального друкованого органу Міністерства оборони України газети “Народна армія”. Книга має кілька розділів, в яких розповідається про живих та загиблих героїв, списки нагороджених учасників АТО. А також листи та вірші, які прийшли на фронт від рідних та близьких наших бійців».

Категорія: Новини | Переглядів: 305 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0