Вшановуння пам’яті героїв Крут

29 січня в Україні вшановують пам’ять героїв Крут – молодих студентів, які 97 років тому, у 1918 році, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі, загинули за неї.

На знак вшанування пам’яті героїв Крут 29.01.2015 року учениці 6-го і 7-го класів підготували плакат «ПАМ’ЯТАЙ ПРО КРУТИ: 29 січня 1918 року».

Крім того, педагог-організаторСтасів Х.М. разом з декількомаученицями 11 класівпідготуваластінгазету«ГЕРОЯМ КРУТ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ!».

Плакат і газету почепили на стінупід стелою пам’яті НебеснійСотні.

Також на дошкуоголошеньпочепилилистівку з віршем Павла Тичини, присвяченого героя Крут – «ПАМ’ЯТІ ТРИДЦЯТИ».

Вчителі історії та класні керівники проводили відповідні виховні години та бесіди з учнями.

А 30 січня практичний психолог школи Якубечко М.П. та педагог-організатор Стасів Х.М. на 3-му уроці в школі  провели з учнями 8-Б класу виховну годину, під час якої з використанням проектора учням був показаний документальний фільм - «Крути: молода кров», але перед тим проведена бесіда, що це за такий бій під Крутами. Крім того, під час перегляду фільму вчителі також задавали цікаві питання, які стосувалися сюжету самого фільму.

Категорія: Новини | Переглядів: 419 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0