Вшанування пам'яті О.Басараб

12 лютого о 12:00 год учні 8-А класу разом із своїм класним керівником взяли участь у заходах із вшанування пам’ятічлена УкраїнськоїВійськовоїОрганізаціїОльги Басараб(до 91-их роковин з дня смерті), що відбувалися на Янівському цвинтарі.  Заходи відбувалися за ініціативиЛьвівськогообласноготоваристваім. Ольги Басараб та сприяння Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації. Учні поклали квіти до могили та запалили лампадки, також взяли участь в панахиді та короткому віче.

В кінці усіх заходів з вшанування наших школярів запросив до фотографії депутат Львівської обласної ради пан Андрій Корнат (фото з депутатом взято з сайту

В нашій школі також вшановували пам’ять Ольги Басараб, так як у нас знаходиться музей Ольги Басараб. З 10:00 до 15:00 год був організований ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В МУЗЕЇ ОЛЬГИ БАСАРАБ. Усі  бажаючі могли його відвідати. Вчителі разом з учнями ходили на екскурсію, яку проводила керівник музею ГаламушкоЛ.І.разом з учнями-екскурсоводами. Всіх, хто відвідував музей, записували в спеціальний журнал. Музей також відвідали членкині Союзу Українок, які й відкрили цей музей у нашій школі.

Крім того, на дошку оголошень були почеплені стінгазета та інші інформаційні матеріали про життя і трагічну смерть Ольги Басараб.

Фотографії заходу розміщені у фотоальбомах сайту

Категорія: Новини | Переглядів: 235 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0