Вшанування пам’яті Ольги Басараб

12 лютого о 12:00 год учні 9-Б класу разом із педагогом-організатором школи Стасів Х.М. взяли участь у заходах із вшанування пам’яті члена Української Військової Організації Ольги Басараб (до 92-их роковин з дня смерті), що відбувалися на Янівському цвинтарі. Учні поклали квіти до могили та запалили лампадки, також взяли участь в панахиді та короткому віче.

В нашій школі також вшановували пам’ять Ольги Басараб, так як у нас знаходиться музей Ольги Басараб. З 10:00 до 15:00 год був організований ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В МУЗЕЇ ОЛЬГИ БАСАРАБ. Усі  бажаючі могли його відвідати. Вчителі разом з учнями ходили на екскурсію, яку проводила керівник музею Галамушко Л.І. разом з учнями-екскурсоводами. Всіх, хто відвідував музей, записували в спеціальний журнал. Музей також відвідали членкині Союзу Українок, які й відкрили цей музей у нашій школі.

Категорія: Новини | Переглядів: 168 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1