Загальноміський вечір, присвячений пам’яті героїв національно-визвольних змагань «Герої не вмирають»

23 січня 2015 року, у п’ятницю, о 15:30 год учні нашої школи Онисько Марта і Гончаренко Анастасія (8-А клас), Сулім Максим, Казаков Нікіта і Мандюк Денис (8-Б клас) та Подоляк Юлія і Давид Марія (9-А клас) у супроводі педагога-організатора Стасів Х.М. зареєструвалися і взяли участь у загальноміському вечорі, присвяченому пам’яті героїв національно-визвольних змагань «Герої не вмирають», що відбувався на базі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка». Цей захід був присвячений пам’яті Героїв Крут, Небесній Сотні та нашим воїнам АТО, які зараз воюють на сході України з російським окупантом і які полягли в боях за нашу неньку Україну. Протягом 1 год 20 хв виступав художній дитячий колектив Центру, а також на екрані відбувалися документальна фотопрезентація про бій під Крутами та пам’ятні знаки на честь полеглих Героїв, показ фото Героїв Небесної Сотні з їхніми біографіями, фотокадри з теперішньої війни з окупантом–росіянином.

Категорія: Новини | Переглядів: 306 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0