Зустріч учнів з військовим журналістом

4 листопада 2015 року до нашої школи завітав військовий журналіст Західного регіонального медіа центру Міністерства оборони України, підполковник Тарас Грень. Зустріч з ним проводилася на уроці захист Вітчизни в 10-А класі, також були присутні учні 7-А та 6-А класів, вчитель історії Чучман Н.А. та вчитель української мови та літератури Мота А.І., педагог-організатор Стасів Х.М.

Під час зустрічі військовий журналіст Тарас Грень презентував другий примірник книги «Вклоняємось доземно українському солдату», три книги були подаровані для бібліотеки нашої школи та вчителю захисту Вітчизни Мельнику М.М. та педагогу-організатору для проведення уроків патріотичного виховання. Вже є не один бажаючий прочитати цю книгу. Крім того, Тарас розповідав про своє перебування на сході (в рамках нерозголошення державної таємниці), що собою являють наші вороги і невиліковно хвору російсько-сепаратистську пропаганду. Учням було дуже цікаво, активно задавали питання. В кінці зустрічі були захоплені оплески.

Також Тараса Греня запросила провести виховний захід завідувач дитячої бібліотеки-філії № 24 п. Ольга Володимирівна Бубняк.

Категорія: Новини | Переглядів: 243 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0